Ogród rodem z Disney’a

Na samym początku wspomniałam, że będzie na blogu nie tylko o pokazowych ogrodach, ale teraz postanowiłam i o nich napisać. Chociaż sama posiadam malutki przydomowy ogródek i niekoniecznie planuję taki wystrój, warto o nim wspomnieć.
Sama ograniczam się do krótko wystrzyżonej trawy i punktowo posadzonych kwiatów oraz kwiatów doniczkowych.
Oglądając na zdjęciach piękne ogrody Disneya, aż mam chęć wkroczyć do swojego ogrodu i zrobić w nim totalną rewolucję. Jednak wiem, iż byłby to krótkotrwały efekt. Taki piękny ogród wymaga ogromnego zaangażowania i ciągłej opieki. Niestety nie mam tyle czasu, aby dbać o ogród, dlatego ograniczam się do możliwej prostoty.

217500_disney_dom_ogrod_piekne_niebo
Każdy ogród stanowi część otaczającego domu. Najbardziej kreatywna kompozycja potrafi sprawić, iż ogród stanie się większy i bardziej przestronny, a także poprawi nasze samopoczucie.

Piekny-Ogrod-Ozdoba-Domu,gcggd,dfa,a

Aby nasz ogród był taki jak ze zdjęć, bądź po prostu wymarzony warto czasami zatrudnić kogoś, kto zaprojektuje nam naszą oazę spokoju. Architekt dobierze odpowiednie rośliny, które sprawią, że ogród będzie stanowił jedną całość. A co najważniejsze będzie się starał dobrać rośliny do naszego gustu, można wybierać i przebierać – aż trafimy na swój ideał.

ogród 4
Moim cichym marzeniemo tym mąż jeszcze nie wie, więc ciiijest małe oczko wodne. Wiem, wiem sporo pracy przy nim, ale za to jak pięknie wygląda w świetle księżyca, bądź podświetlone z malutkimi przemykającymi rybkami?